اعلامیه شورای عالی مصالحه ملی درباره دریافت جایزه بین‌المللی از سوی ذکی دریایی مدیر مسوول روزنامه اطلاعات روز

org_admin
HCNR

سپیدار- کابل: برنده‌شدن ذکی دریابی و روزنامه وزین اطلاعات روز در جایزه‌ی مبارزه با فساد سال 2020 سازمان شفافیت بین‌الملل را به آقای دریابی، همکاران پرتلاش روزنامه اطلاعات روز، جامعه‌ی رسانه‌ای و کافه‌ی مردم افغانستان تبریک می‌گویم. آمدن این جایزه به افغانستان را یک دستاورد محسوس و قابل ملاحظه در راستای نهادینه شدن آزادی بیان و قدرتمند شدن رسانه‌های کشور در امر مبارزه با فساد می‌دانیم.

امیدواریم این جایزه تقویت و تداوم تلاش‌ها برای مبارزه با فساد در کشور باشد. همچنان امیدوارم این جایزه اراده‌ی رسانه‌های کشور را در امر مبارزه با فساد بیشتر از پیش تقویت کند تا باشد که پدیده‌ی شوم فساد و زنجیره‌ی مفسدان برچیده شود و افغانستان برای همیشه در رده‌بندی‌های جهانی، جایگاه مناسب، آبرومند و متناسب با شأن ملت شریف افغانستان به دست بیاورد.

سهم گرفتن رسانه‌های کشور در امر مقدس مبارزه با فساد اداری به تنهایی کافی و نتیجه‌بخش نیست. مبارزه با فساد باید به یک امر عمومی مبدل شود.

دوکتور‌ عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه ملی

اعلامیه

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۹:۴۸
Background image

در حمایت از حماسه‌ی ماندگار هرات

سپیدار-کابل: کشور و مردم ما در یک آزمون تاریخی و دشوار قراردارند. طالبان به جای لبیک به صدای صلح‌خواهی مردم راه جنگ، ویرانگری، غارت و چپاول پیشه‌کرده‌اند. حمله بر بزرگ شهرهای هرات، . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۷:۳۵
Background image

اعلامیه دربارۀ حوادث ناگوار طبیعی در نورستان

سپیدار- کابل: با تأسف در نتیجۀ سرازیرشدن سیلاب در نورستان، تلفات جانی و خسارات مالی هنگفت به مردمان محل رسیده است.

از وقوع این رویداد ناگوار سخت اندوه‌گین گردیده‌ایم. از نهادهای کمک . . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۲۰:۱۷
Background image

اعلامیه درباره شهادت یک فرمانده ارتش در هرات

سپیدار- کابل: با تأسف طالبان برخلاف تمام اصول و قواعد جنگ و موازین اسلامی و انسانی، عبدالحمید حمیدی، فرمانده لوای اول قول اردوی ۲۰۷ ظفر را پس از اسارت به‌شهادت رسانیدند.

به‌گلوله بستن . . .

Back to announcements