پیام تسلیت رییس شورای عالی مصالحه ملی در پیوند به وفات یکی از تاجران ملی فاریاب

org_admin
HCNR

سپیدار- کابل: با تأسف آگاهی یافتیم که الحاج عبدالصمد ارمان از تجاران ملی کشور و پدر دوست گرامی حشمت‌الله ارمان نماینده مردم فاریاب در مجلس نماینده‌گان داعی اجل را لبیک گفته و به دیار ابدی شتافه است.

انالله و اناالیه راجعون

الحاج عبدالصمد ارمان به عنوان یک شخصیت متنفذ و تجار ملی همواره در خدمت مردم بوده و دست خیر و یاری خود را به سر هموطنان نیازمند خود داشته است.

این ضایعه را نخست به وکیل محترم مردم فاریاب آقای حشمت‌الله ارمان و اعضای محترم خانواده‌شان تسلیت عرض نموده و برای مرحومی بهشت برین از بارگاه ایزد متعال استدعا می نماییم.

دوکتور عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه ملی

Latest announcements

Sat, Jun 05 2021 1:40 PM
Background image

پیام شورای عالی مصالحه‌ی ملی در پیوند به جان‌باختن مینا خیری گوینده‌ی خبری شبکه‌ی تلویزیون آریانانیوز

سپیدار-کابل: با تأسف اطلاع حاصل نمودیم که بانو مینا خیری گوینده‌ی جوان و مستعد شبکه‌ی تلویزیون آریانا نیوز در یک رویداد هراس‌افگانانه جان باخته است. در این رویداد مادر مینا خیری و شماری . . .

Fri, Jun 04 2021 4:45 PM
Background image

پيام تسليت درباره شهادت مولوی محمد كبابياني، معاون شورای علمای حوزه غرب

سپیدار- کابل: تروریستان جنایت‌کار در ادامه ترور علما و روحانیون، دیروز مولوی محمد كبابياني معاون شوراي علمای حوزه غرب را به به شهادت رسانیدند.

حملات هدف‌مند علیه علما و روحانیون جنایت . . .

Wed, May 12 2021 7:03 PM
Background image

Statement of the High Council for National Reconciliation on the occasion of Eid al-Fitr

Sapedar-Kabul: I extend my well-wishings on the arrival of auspicious Eid al-Fitr to the free, gallant, and proud nation of Afghanistan. May Allah swt accept all our acts of worship, . . .

Back to announcements