در حمایت از حماسه‌ی ماندگار هرات

org_admin

سپیدار-کابل: کشور و مردم ما در یک آزمون تاریخی و دشوار قراردارند. طالبان به جای لبیک به صدای صلح‌خواهی مردم راه جنگ، ویرانگری، غارت و چپاول پیشه‌کرده‌اند. حمله بر بزرگ شهرهای هرات، تالقان، قندهار، هلمند و... گواه روشن نیت جنگ‌جویانه و ویرانگر این جریان است.

هرات،‌ مهد تمدن، فرهنگ، زادگاه علما، عرفا و قهرمانان جهاد و مقاومت باردیگر مورد تجاوز و تهاجم لشکر جهل و غارت قرارگرفته است. جریان حوادث و حمایت از هرات و مردم شریف این شهر را از نزدیک و در تماس با رهبری دولت، رهبران هرات و مسوولان امنیتی در مرکز و حوزه‌ی جنوب غرب لحظه به لحظه دنبال می‌کنیم. با تمجید و ستایش از رهبری جنگ و مقاومت توسط برادر مجاهدم امیر محمد اسماعیل خان، مسولان ملکی ونظامی، فرماندهان جهادی، نیروهای قهرمان دفاعی-امنیتی و نیروهای خیزش مردمی حمایت خویش را از مقاومت و ایستادگی برحق شما ابراز می‌داریم و با تمام توان و قوت در این مسیر در کنار مردم خود قرارداریم.

مردم سلحشور، قهرمان و آزاده‌ی هرات! شما روزهای سخت و دشواری را در تاریخ مبارزات آزادی‌خواهانه‌ی خویش تجربه کرده‌اید و از این آزمون‌ها موفق و سربلند به‌درآمده‌اید. حالا نیز مطمین‌ هستم که با اتحاد، وحدت، همدلی و قرارگرفتن در کنار نیروهای قهرمان دفاعی-امنیتی خویش دشمن را شکست می‌دهید و این آزمون را به کمک و توفیق پروردگار سربلند و موفق سپری می‌کنید.

مردم قهرمان هرات! شما در راه دفاع از دین، عزت و سربلندی کشور مقاومت و ایستادگی می‌کنید و در این مسیر تنها نیستید. تمام مردم سربلند و آزاده‌ی افغانستان امروز در سنگرهای دفاع از شرف و عزت این سرزمین قراردارند و در کنار نیروهای دفاعی-امنیتی خویش به مبارزه‌ برای سرکوب دشمن ادامه می‌دهند و برای سربلندی، موفقیت و عزت هرات با شما و در کنار شما هستند.

دکتور عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی

Latest announcements

Sat, Jun 05 2021 1:40 PM
Background image

پیام شورای عالی مصالحه‌ی ملی در پیوند به جان‌باختن مینا خیری گوینده‌ی خبری شبکه‌ی تلویزیون آریانانیوز

سپیدار-کابل: با تأسف اطلاع حاصل نمودیم که بانو مینا خیری گوینده‌ی جوان و مستعد شبکه‌ی تلویزیون آریانا نیوز در یک رویداد هراس‌افگانانه جان باخته است. در این رویداد مادر مینا خیری و شماری . . .

Fri, Jun 04 2021 4:45 PM
Background image

پيام تسليت درباره شهادت مولوی محمد كبابياني، معاون شورای علمای حوزه غرب

سپیدار- کابل: تروریستان جنایت‌کار در ادامه ترور علما و روحانیون، دیروز مولوی محمد كبابياني معاون شوراي علمای حوزه غرب را به به شهادت رسانیدند.

حملات هدف‌مند علیه علما و روحانیون جنایت . . .

Wed, May 12 2021 7:03 PM
Background image

Statement of the High Council for National Reconciliation on the occasion of Eid al-Fitr

Sapedar-Kabul: I extend my well-wishings on the arrival of auspicious Eid al-Fitr to the free, gallant, and proud nation of Afghanistan. May Allah swt accept all our acts of worship, . . .

Back to announcements