در حمایت از حماسه‌ی ماندگار هرات

org_admin

سپیدار-کابل: کشور و مردم ما در یک آزمون تاریخی و دشوار قراردارند. طالبان به جای لبیک به صدای صلح‌خواهی مردم راه جنگ، ویرانگری، غارت و چپاول پیشه‌کرده‌اند. حمله بر بزرگ شهرهای هرات، تالقان، قندهار، هلمند و... گواه روشن نیت جنگ‌جویانه و ویرانگر این جریان است.

هرات،‌ مهد تمدن، فرهنگ، زادگاه علما، عرفا و قهرمانان جهاد و مقاومت باردیگر مورد تجاوز و تهاجم لشکر جهل و غارت قرارگرفته است. جریان حوادث و حمایت از هرات و مردم شریف این شهر را از نزدیک و در تماس با رهبری دولت، رهبران هرات و مسوولان امنیتی در مرکز و حوزه‌ی جنوب غرب لحظه به لحظه دنبال می‌کنیم. با تمجید و ستایش از رهبری جنگ و مقاومت توسط برادر مجاهدم امیر محمد اسماعیل خان، مسولان ملکی ونظامی، فرماندهان جهادی، نیروهای قهرمان دفاعی-امنیتی و نیروهای خیزش مردمی حمایت خویش را از مقاومت و ایستادگی برحق شما ابراز می‌داریم و با تمام توان و قوت در این مسیر در کنار مردم خود قرارداریم.

مردم سلحشور، قهرمان و آزاده‌ی هرات! شما روزهای سخت و دشواری را در تاریخ مبارزات آزادی‌خواهانه‌ی خویش تجربه کرده‌اید و از این آزمون‌ها موفق و سربلند به‌درآمده‌اید. حالا نیز مطمین‌ هستم که با اتحاد، وحدت، همدلی و قرارگرفتن در کنار نیروهای قهرمان دفاعی-امنیتی خویش دشمن را شکست می‌دهید و این آزمون را به کمک و توفیق پروردگار سربلند و موفق سپری می‌کنید.

مردم قهرمان هرات! شما در راه دفاع از دین، عزت و سربلندی کشور مقاومت و ایستادگی می‌کنید و در این مسیر تنها نیستید. تمام مردم سربلند و آزاده‌ی افغانستان امروز در سنگرهای دفاع از شرف و عزت این سرزمین قراردارند و در کنار نیروهای دفاعی-امنیتی خویش به مبارزه‌ برای سرکوب دشمن ادامه می‌دهند و برای سربلندی، موفقیت و عزت هرات با شما و در کنار شما هستند.

دکتور عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی

اعلامیه

Sun, Jul 18 2021 11:13 PM
Background image

مشترک اعلامیه

افغان عالی‌رتبه رهبرلری ۲۰۲۱، جولای ۱۷ سیدن ۱۸ گچه قطر دولتی مېزبانلیگی بیلن قطر دوحه‌سیده صحبتلر قیلدیلر. اولر، ته‌یینلنگن چاغده افغانستان منازعه‌سیگه بیر عادلانه و دواملی حل یۉلی . . .

Thu, Jul 01 2021 10:06 PM
Background image

مزارشریف شهریده استاد عطا محمد نور اقامتگاهیده‌گی تروریستی حمله حقیده اعلامیه

سپیدار- کابل:

حرمتلی ایناغه جناب استاد عطا محمد نور اوییده بۉلگن تروریستی حمله‌نی یتتیغ سۉزلر بیلن قاره‌له‌یمیز. بو قۉرقاقلرچه حمله استاد نور اۉلکه شمالیده تروریستلر حمله‌لرینی دفع . . .

Thu, Jun 17 2021 11:25 AM
Background image

ملی مصالحه عالی کېنگشی نینگ سهراب عظیمی و سنگرداشلری شهادتی حقیده تسلیت پیامی

سپیدار-کابل: نظامی کدرلردن بیری و ملی دفاع وزیرلیگی اېسکی سۉزلاوچیسی و اۉلکه ایزگو آتلی نظامیلریدن بیری حرمتلی جنرال ظاهر عظیمی فرزندی سهراب عظیمی و سنگرداشلری اۉتگن کون فارباب ولایتیده . . .

Back to announcements